Digitalizarea Federației Române de Kaiac Canoe a fost realizată cu sprijinul financiar al SNN Nuclearelectrica SA

Federatia romana de kaiac canoe

Conducere

Componenta biroului federal

1.

IOAN BÎRLĂDEANU

PREȘEDINTE
2.

GHEORGHE NIȚU

SECRETAR GENERAL
3.

IONEL CONSTANTIN

ANTRENOR FEDERAL
4.

MARIANA BLIDARU

CONTABIL ȘEF
5.

GABRIEL OLTEIU

ANTRENOR FEDERAL
6.

ZDURCEA IONEL

MEMBRU
7.

MIREL VASILICHE

MEMBRU
8.

GABRIEL AFTENIE

MEMBRU
9.

FĂNEL MILOȘ

MEMBRU
10.

FLORIN DIACONU

MEMBRU

Componenta biroului executiv

1.

IOAN BÎRLĂDEANU

PREȘEDINTE
2.

GHEORGHE NIȚU

SECRETAR GENERAL
3.

IONEL CONSTANTIN

ANTRENOR FEDERAL
4.

GABRIEL OLTEIU

ANTRENOR FEDERAL

COLEGIUL CENTRAL AL ANTRENORILOR

1.

IONEL CONSTANTIN

PREȘEDINTE
2.

IOAN ȘIPOȘ

PREȘEDINTE DE ONOARE
3.

IONEL RAȚĂ

MEMBRU
4.

ALEXANDRU GHIȚOAICA

MEMBRU
5.

ALEXANDRU STOIAN

MEMBRU
6.

MARIAN BABAN

MEMBRU
7.

ADRIAN MAFTEI

MEMBRU
8.

CODRUȚA ȘOFRON

MEMBRU

COMISIA CENTRALA DE COMPETITII, ARBITRI ȘI TRANSFERARI

1.

GABRIEL OLTEIU

PREȘEDINTE
2.

GHEORGHE NIȚU

MEMBRU
3.

IONEL RAȚĂ

MEMBRU
4.

GABRIEL AFTENIE

MEMBRU

COMISIA CENTRALA DE IMAGINE, ETICA SI DISCIPLINA

1.

ALEXANDRU MUREȘAN

PREȘEDINTE
2.

FLORENTINA HAPĂU

MEMBRU
3.

ALEXANDRU GHIȚOAICA

MEMBRU

COMISIA DE KAIAC SPRINT

1.

DANIEL MOISE

PREȘEDINTE
2.

IRINA GLOABĂ

MEMBRU
3.

VIOREL BOȚILĂ

MEMBRU

COMISIA DE KAIAC MARATON

1.

GABRIEL OLTEIU

PREȘEDINTE
2.

FLORIN DIACONU

MEMBRU

COMISIA DE KAIAC POLO

1.

MARIAN BABAN

PREȘEDINTE
2.

GABRIEL AFTENIE

MEMBRU
3.

GABRIEL CULEA

MEMBRU

COMISIA DE KAIAC SPRINT

1.

DANIEL MOISE

PREȘEDINTE
2.

IRINA GLOABĂ

MEMBRU
3.

VIOREL BOȚILĂ

MEMBRU

COMISIA DE DRAGON BOAT

1.

ALEXANDRU STOIAN

PREȘEDINTE
2.

GABRIEL CULEA

MEMBRU
3.

FLORENTINA ION

MEMBRU
4.

CLAUDIU BABOȘ

MEMBRU
5.

CODRUȚA ȘOFRON

MEMBRU

COMISIA DE KAIAC MASTER

1.

ȘTEFAN DINCĂ

PREȘEDINTE
2.

MUNTEANU MIHAI

MEMBRU
3.

MARIANA MAGHIAR

MEMBRU

COMISIA DE SUP (STAND UP PADDLING)

1.

RĂZVAN MARINESCU

PREȘEDINTE
2.

PETRE CONDRAT

MEMBRU
3.

FĂNEL MILOȘ

MEMBRU

COMISIA DE KAIAC SLALOM ȘI PENTRU SPORTIVI CU DIZABILITĂȚI

1.

IONUȚ STANCOVICI

PREȘEDINTE
2.

VASILE BOTA

MEMBRU
3.

ADRIAN CHERECHEȘ

MEMBRU

COMISIA DE RAFTING

1.

CĂTĂLIN CÎMPEANU

PREȘEDINTE
2.

CLAUDIU BABOȘ

MEMBRU
3.

GEORGE BOBICĂ

MEMBRU